Systemy drzwi podwieszanych KOMANDOR

Drzwi podwieszane to estetyczne i praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu możemy w dowolnej chwili odsłaniać lub zasłaniać wybrany fragment wnętrza. W ten sposób z łatwością oddzielimy kuchnię i jadalnię od salonu oraz części wypoczynkowej. Pozwoli nam to zasłonić przestrzeń użytkową kuchni, kiedy na przykład odwiedzą nas niespodziewani goście. Urządzając mieszkanie, musimy często pogodzić potrzeby wszystkich osób, które w nim mieszkają. Każdy marzy o miejscu, w którym mógłby odpoczywać i spędzać czas. Jest to szczególnie trudne na otwartej przestrzeni. Dzięki zastosowaniu drzwi podwieszanych możemy w prosty sposób zaaranżować oddzielny kąt do pracy czy nauki, wydzielić sferę do spania lub urządzić garderobę. Wygospodarowaną przestrzeń możemy dowolnie wykorzystać, a co bardzo ważne nie zajmują tyle miejsca, co klasyczne drzwi. Ponad to pozwalają zachować jednolite przejścia pomiędzy pomieszczeniami, które, nie naruszają powierzchni podłogi. Drzwi podwieszane w pomieszczeniu są także dodatkowym elementem designu. Ciekawa kolorystyka, faktura oraz wykorzystany materiał daje możliwość dopasowania ich charakteru do każdego wnętrza.

Proponowana przez firmę Komandor konstrukcja pozwala na budowanie skrzydeł drzwi o dużych rozmiarach do 1500 mm szerokości, dzięki czemu można je komponować z powierzchnią ściany, a nawet zabudować całą jej wysokość. W ten sposób drzwi przesuwne, nie tylko znakomicie zastępują ścianki działowe, ale stają się funkcjonalną ozdobą naszego mieszkania. W systemach drzwi podwieszanych można wykonać poziome podziały na różnych wysokościach oraz łączyć materiały wypełnień z płyty 10 mm lub szyby/lustra 4 do 4,6 mm.


O nas

Kupując systemy drzwi przesuwanych Komandor, wybieracie Państwo produkty wysokiej jakości, które montowane jedynie przez fachowców z doświadczeniem i dużą wiedzą staną się zabudową spełniającą Państwa oczekiwania. To głównie jakość usług wpływa na końcowy efekt zabudowy. Mamy świadomość jak ważna jest dbałość wykonywanej przez nas pracy. Współpracując z firmą Komandor od początku jej założenia nabyliśmy wiedzę, która pozwala nam oferować usługi zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Nasza oferta, bezustannie powiększana już dzisiaj obejmuje ponad 120 kolorów płyt fimr Kronopol i Egger. Oferujemy również szkło lacobel, szybę z grafiką, lustra, bambusy, maty rattanowe oraz stosujemy materiał powierzony przez klienta. Sprzedajemy i montujemy zabudowy wnęk, garderoby, szafy, a także łóżka i meble. Naszymi klientami są poważne instytucje oraz Klienci indywidualni. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. ZAPRASZAMY!

Nasi partnerzy:
  • kronopol komandor
  • egger komandor
  • lacobel
  • hettich
  • raty
  • komandor ceny
  • komandor ceny

Wykonujemy szafy wnękowe na wymiar dla firm i osób prywatnych. W ofercie Komandor m.in. zabudowa wnęk, garderoby na wymiar, sypialnie, szafy oraz meble biurowe. Zapraszamy do Salonu Firmowego Komandor Warszawa ul. Powstańców Śląskich 5. Tel. 516 185 475. Tu zamówisz bez ryzyka! KOMANDOR WARSZAWA BEMOWO ZAPRASZA

COPYRIGHT © 2014 - R.C RESPONSIVE DESIGN | ALL RIGHTS RESERVED

komandor ceny