Systemy drzwi podwieszanych KOMANDOR

Drzwi podwieszane to estetyczne i praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu możemy w dowolnej chwili odsłaniać lub zasłaniać wybrany fragment wnętrza. W ten sposób z łatwością oddzielimy kuchnię i jadalnię od salonu oraz części wypoczynkowej. Pozwoli nam to zasłonić przestrzeń użytkową kuchni, kiedy na przykład odwiedzą nas niespodziewani goście. Urządzając mieszkanie, musimy często pogodzić potrzeby wszystkich osób, które w nim mieszkają. Każdy marzy o miejscu, w którym mógłby odpoczywać i spędzać czas. Jest to szczególnie trudne na otwartej przestrzeni. Dzięki zastosowaniu drzwi podwieszanych możemy w prosty sposób zaaranżować oddzielny kąt do pracy czy nauki, wydzielić sferę do spania lub urządzić garderobę. Wygospodarowaną przestrzeń możemy dowolnie wykorzystać, a co bardzo ważne nie zajmują tyle miejsca, co klasyczne drzwi. Ponad to pozwalają zachować jednolite przejścia pomiędzy pomieszczeniami, które, nie naruszają powierzchni podłogi. Drzwi podwieszane w pomieszczeniu są także dodatkowym elementem designu. Ciekawa kolorystyka, faktura oraz wykorzystany materiał daje możliwość dopasowania ich charakteru do każdego wnętrza.

Proponowana przez firmę Komandor konstrukcja pozwala na budowanie skrzydeł drzwi o dużych rozmiarach do 1500 mm szerokości, dzięki czemu można je komponować z powierzchnią ściany, a nawet zabudować całą jej wysokość. W ten sposób drzwi przesuwne, nie tylko znakomicie zastępują ścianki działowe, ale stają się funkcjonalną ozdobą naszego mieszkania. W systemach drzwi podwieszanych można wykonać poziome podziały na różnych wysokościach oraz łączyć materiały wypełnień z płyty 10 mm lub szyby/lustra 4 do 4,6 mm.


O nas

Kupując systemy drzwi przesuwanych Komandor, wybieracie Państwo produkty wysokiej jakości, które montowane jedynie przez fachowców z doświadczeniem i dużą wiedzą staną się zabudową spełniającą Państwa oczekiwania. To głównie jakość usług wpływa na końcowy efekt zabudowy. Mamy świadomość jak ważna jest dbałość wykonywanej przez nas pracy. Współpracując z firmą Komandor od początku jej założenia nabyliśmy wiedzę, która pozwala nam oferować usługi zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Nasza oferta, bezustannie powiększana już dzisiaj obejmuje ponad 120 kolorów płyt fimr Kronopol i Egger. Oferujemy również szkło lacobel, szybę z grafiką, lustra, bambusy, maty rattanowe oraz stosujemy materiał powierzony przez klienta. Sprzedajemy i montujemy zabudowy wnęk, garderoby, szafy, a także łóżka i meble. Naszymi klientami są poważne instytucje oraz Klienci indywidualni. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. ZAPRASZAMY!

Nasi partnerzy:
  • kronopol komandor
  • egger komandor
  • lacobel
  • hettich
  • raty
  • komandor ceny
  • komandor ceny

Wykonujemy szafy wnękowe na wymiar dla firm i osób prywatnych. W ofercie Komandor m.in. zabudowa wnęk, garderoby na wymiar, sypialnie, szafy oraz meble biurowe. Zapraszamy do Salonu Firmowego Komandor Warszawa ul. Powstańców Śląskich 5. Tel. 22-666-22-94. Tu zamówisz bez ryzyka! KOMANDOR WARSZAWA BEMOWO ZAPRASZA

COPYRIGHT © 2014 - R.C RESPONSIVE DESIGN | ALL RIGHTS RESERVED

komandor ceny